❗ Професія програміста – це постійний саморозвиток, навчання і підвищення кваліфікації. Тому, наші студенти і на канікулах займаються розвитком фахових здібностей😅. ❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping

❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping.Спікер Ростислав Літинський (Software Development Engineer, AMC Bridge), ґрунтуючись на 9-річному досвіді у розробці, розповів, як ідеї можуть матеріалізуватися в сучасному світі технологій, і на власному прикладі довів, що це під силу 💪 кожному.

Учасники мітапу дізнались:

enlightenedчому необхідно проводити техніко-економічне обґрунтування: перевіряти припущення, розуміти закони фізики та знати, які товари є на ринку;

enlightenedякі товари є на ринкуяк знайти баланс між дешевим, надійним та простим підходом до проєктування та виробництва;

enlightenedреальні ключі створення схеми та друкованих плат за допомогою CAD-інструментів та проєктування механічних деталей.

heartСтуденти мали можливість отримати відповіді на свої запитання та найактивніші участики MeetUp поділилися своїми враженнями.