ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА


10-11.02.2024р.На базі факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету був проведений ІIІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій серед школярів Хмельницької області


На базі факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету за активної участі кафедри комп’ютерних наук було проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад інформаційних технологій (10-11.02.24р.), з метою підтримки інтелектуально обдарованих учнів області та міста, створення умов для їхнього розвитку та самовдосконалення.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!!! 


13.01.2023р. Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2022/2023 навчальному році.


13.01.2023р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у проведенні якого прийняли участь викладачі кафедри Комп‘ютерних наук як члени журі наукового відділення Інформаційних технологій.

На відео представлені скріншоти робіт учнів учасників та переможців відділення Інформаційних технологій м. Хмельницького.


Проведення олімпіад з інформатики та інформаційних технологій


За участі кафедри комп’ютерних наук на базі Хмельницького національного університету були проведені:
11 грудня 2022 року – Другий етап олімпіади з інформатики для учнів шкіл;
18 грудня 2022 року – Другий етап олімпіади з інформаційних технологій для учнів шкіл.
У другому етапі олімпіади з інформатики прийняли участь 72 учасника, а в другому етапі олімпіади з інформаційних технологій – 50 учасників.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ, БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!


Кафедра комп‘ютерних наук провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ!».


06 листопада 2022 року дійшов завершення обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Нагадаємо, даний конкурс проходив у два етапи: перший (заочний): з 05 по 18 жовтня 2022 року.
До участі в конкурсі долучилося 102 учасника. Згідно з Порядком проведення обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій до очного етапу пройшов відбір 29 здобувачів освіти.
Другий, очний етап, проводився дистанційно на онлайн-платформі ZOOM. З вітальним словом до учасників звернувся Сергій Петровський – доцент кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету, голова журі, повідомив учасникам умови участі в очному етапі конкурсу.
Також до складу журі увійшли: Руслан Багрій, кандидат технічних наук кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету та Вілен Колісецький, вчитель інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського”.


ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ, БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!
Посилання на сайт партнерів.


12.01.2022 Відбувся  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у проведенні якого прийняли учать викладачі кафедри Комп‘ютерних наук як члени журі наукового відділення комп’ютерних наук.


На фото переможець секції «Секція: Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», Грудініна Вікторія учениця 10 класу Навчально-виховного комплексу №2 м. Хмельницького.


18 грудня 2021 року на базі кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологійХмельницького національного університету  та загальноосвітніх шкіл м.Хмельницького проведений IІ –  й етап всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. У олімпіаді прийняли участь п’ятдесят учнів 8-11 класів. Результати оцінювання наведені у файлі.ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!!! 



Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ».


Кафедра комп‘ютерних наук Хмельницького національного університету провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ».

6 листопада 2021 року дійшов завершення обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Нагадаємо, що конкурс проходив у два етапи. Перший (заочний) етап: відбувався з 05 по 18 жовтня 2021 року. До участі в конкурсі долучилося 52 учасника. Згідно з Порядком проведення обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій до другого (очного) етапу пройшли відбір 21 здобувачі освіти.

Другий, очний етап, проводився дистанційно на онлайн-платформі ZOOM. З вітальним словом до учасників звернувся Олександр Бармак, завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор.

Сергій Петровський – доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету, голова журі, повідомив учасникам умови участі в очному етапі конкурсу.

До складу журі увійшли: Руслан Багрій, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету та Вілен Колісецький, вчитель інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського”.

19 учасників, які мали змогу під ‘єднатися до онлайн-платформи, впродовж двох годин виконували завдання у трьох номінаціях: офіс, програмування та веб-дизайн.

15 кращих здобули перемогу в обласному відкритому конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій.


Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ провели зустріч з учнями 7..10-х класів НВК №9 міста Хмельницького, які цікавляться інформаційними технологіями та програмуванням.В рамках зустрічі, учнів ознайомили з пристроєм «Leap Motion», що базується на технології захоплення рухів руки для людино-комп’ютерної взаємодії.


В рамках зустрічі, учнів ознайомили з пристроєм «Leap Motion», що базується на технології захоплення рухів руки для людино-комп’ютерної взаємодії. Як приклади застосування новітніх технологій були представлені розробки магістрів кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Учні мали можливість випробувати розроблене програмне забезпечення, та побачити результат. Зустріч провели доценти кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій Петровський С.С. та Багрій Р.О.


Викладачі кафедр комп’ютерних наук і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області, слухачами курсів підвищення кваліфікації при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках педагогічної практики.


Педагогічна практика учителів інформатики відбулася за підтримки Петровського Сергія Степановича та  Косіюка Миколи Миколайовича у Хмельницькому національному університеті. Учителі побували в лабораторії університету, яка обладнана 3D принтером. Світлини з педагогічної практики.


08 листопада 2019 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбувся завершальний (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі – конкурс). Даний захід проходив у два етапи: перший (заочний) етап з 01 по 11 жовтня 2019 року.


Організаторами конкурсу були Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді і кафедра Комп`ютерних наук Хмельницького національного університету.

Умовами конкурсу було виконання робіт в трьох номінаціях: «Офіс», «Програмування» та «Веб-дизайн». До участі в заочному етапі конкурсу долучилося 45 вихованців з 9 районів (Ізяславський, Деражнянський, Кам’янець-Подільський, Теофіпольський, Красилівський, Хмельницький, Ярмолинецький, Шепетівський, Віньковецький), 3 міст (Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів, Шепетівка) та 7 об’єднаних територіальних громад (Дунаєвецької та Красилівської міських, Олешинської, Жванецької, Чемеровецької, Ямпільської та Новоушицької селищних) області. 

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі:Сергія Петровського – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інформаційних технологій та проектування Хмельницького національного університету;Руслана Багрія – кандидата технічних наук кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету;Вілена Колісецького – вчителя інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та ліцей» імені героя України М. Дзявульського. 

За рішенням журі заочного етапу конкурсу відбір пройшли 17 самих талановитих учасників, яких було запрошено на очний етап.Впродовж двох годин конкурсанти змагалися за першість у трьох номінаціях: «Офіс», «Програмування» та «Веб-дизайн». 

За підсумками журі конкурсу перемогу здобули:в номінації «Офіс»:

І місце – Корнієнко Олександр, учень 10 класу Теофіпольського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія»;
І місце – Костюк Ростислав, учень 11 класу Шепетівського НВК № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України М. Дзявульського;
ІІ місце – Пінчук Максим, учень 11 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука;
ІІІ місце – Дідик Ольгерд, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка»;
ІІІ місце – Андрусенник Каріна, учениця 10 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.
В номінації «Програмування»:
І місце – Шемчук Даніїл, учень 11 класу Шепетівського НВК № 1 у складі:
«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України
М. Дзявульського;
ІІ місце – Солдатов Максим, учень 11 класу Шепетівського НВК № 1 у
складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України
М. Дзявульського;
ІІІ місце – Поліщук Максим, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею
І-ІІІ ступенів «Славутинка»;
ІІІ місце – Мазур Богдан, учень 10 класу Ярмолинецького технологічного
ліцею.
В номінації «Веб-дизайн»:
І місце – Майдан Артем, учень 11 класу Малиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ
ступенів, центр сприяння здоров’ю» Хмельницького району;
ІІ місце – Небожинський Антон, учень 11 класу Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 2;
ІІІ місце – Кучменко Костянтин, учень 11 класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 3;
ІІІ місце – Кізюн Валентин, учень 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 4 імені Петра Кізюна.

За сприяння факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хмельницького національного університету переможців конкурсу було нагороджено дипломами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Вітаємо переможців та тренерів-керівників, бажаємо не зупинятися на досягнутому.


Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради провела міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України (відділення «Комп’ютерні науки»).


Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради провела міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України (відділення «Комп’ютерні науки»).

Молоді науковці прийняли участь у наступних секціях:

ПІБ учняСекція
Закордонець ВолодимирКомп’ютерні системи та мережі
Борко КаринаКомп’ютерні системи та мережі
Руденька МаріяІнформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
Поліщук ВалеріяМультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Захист проводився за допомогою Google Meet – сервісу відео-телефонного зв’язку, розробленого компанією Google.

Учні показали високий рівень знань та за результатами захисту отримали можливість продовжити участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт на рівні області.