Працевлаштування випускників кафедри комп’ютерних наук за кордоном!

Кафедра підтримує зв’язок зі своїми випускниками, які працевлаштовані як в Україні так і за її межами: Карпанасюк Віктор, Callosum software GmbH,  Berlin, Germany; Терлецька Катерина, Вашингтон, столиця США, працює в ІТ сфері; Присяжний Андрій,USA, Freddie Mac, software developer in test; Вовчук Олександр, LinkedIn, Senior Software Engineer at Sunnyvale, California; Корчинський Олег, «Petro Povidzon. Uniperssonal Lda», м.Ліссабон, Португалія; Журавель Денис, Solutions Architect / Chapter Lead albelli B.V., Amsterdam, The Netherlands; Кльоц Анатолій, Senior Software Engineer у амстердаському офісі, американського стартапу – SkyKick; Ковальчук Михайло, Торонто, Онтаріо, Канада. Senior Software Engineer, D2L; Олександр Волошин, LCD Media sp. z o.o Polska м. Warszawa, Polska Starszy programista działu IT; Федченко Віталій, .NET web developer, м. Плзень, Чехія; Міхалевська Вікторія, Gloucester Gloucestershire, England….

Приємно, що дипломи Хмельницького національного університету успішно визнаються у різних країнах світу.

Зокрема, цікава історія нашого випускника кафедри, який маючи першу вищу медичну освіту пов’язав своє майбутнє з ІТ:

Вовчук Олександр,  зацікавившись можливістю отримання освіти з інформаційних технологій та комп’ютерних наук з отриманням міжнародного диплома, закінчив магістратуру  на кафедрі Комп’ютерних наук ХНУ. Успішно працював в одній з найкращих ІТ компаній України AMC Bridge, а також продовжив свою кар’єру вже на Американському континенті – LinkedIn, Senior Software Engineer at Sunnyvale, California.

Дуже приємно, що наші випускники є конкурентоспроможними.

Від щирого серця радіємо успіхам наших випускників!

Багато випускників нашої кафедри реалізують свої отримані знання за кордонами нашої країни.


БОГНЕН Дмитро, Senior Software Developer в компанії GuestTek, Канада.

В Україні, я раніше закінчив магістратуру нашого університету за спеціальністю «Облік і аудит». Після цього працював в компанії Аудитсофт (Хмельницький) та Укрлендфармінг (Київ). Навіть важко сказати як моя посада тоді називалася, зараз, напевне, це Бізнес-Аналітик 1С.

В 2014 році, я поїхав на річне стажування до США. По завершенні стажування, переїхав до Канади. В 2018 році вступив на річну програму «Об’єктно-Орієнтоване Програмування» в місцевому Технологічному Інституті Південної Альберти (https://www.sait.ca/programs-and-courses/certificates/object-oriented-software-development).

З 2019 року і по сьогодні працюю в компанії GuestTek. З 2019 по 2023 роки навчався в Хмельницькому національному університеті на кафедрі комп’ютерних наук, спеціальність 122- Комп’ютерні науки.

Період мого навчання на кафедрі КН виявився одним з найбільш продуктивних та пізнавальних етапів мого життя. Навчальний процес був ретельно побудований, дозволяючи зануритись у світ сучасних технологій та інформації. Викладачі кафедри – це справжні професіонали своєї справи: завдяки глибокому розумінню предмета та великому багажу досвіду, вони зуміли акцентувати увагу на ключових моментах, які допомагають подальшій кар’єрі. Це було не лише ефективне навчання, а й постійна пізнавальна діяльність, яка завжди залишалася цікавою та мотивуючою.

СТАШКЕВИЧ Ярослава – Principle Quality Assurance Engineer at IGT, місто Монктон, Канада.

Освіта:

– магістр “Перекладач та викладач англійської мови”  (Львівський національний університет ім. Івана Франка)

– диплом про перепідготовку “Менеджмент організацій”  (Хмельницький національний університет)

– диплом бакалавра по спеціальності 122-Компютерні науки (Хмельницький національний університет)

Я працювала в наступних компаніях: 

– IGT (працюю зараз)

– CGI

–  Bulletproof 

Всі компанії знаходяться у місті Монктон, Канада.

Очолюю відділ тестування вже три роки. Вирішила отримати IT освіту на кафедрі комп’ютерних наук, щоб мати можливість рухатись далі по кар’єрній драбині, адже перше, на що звертає увагу відділ персоналу у Канаді, коли отримує резюме – освіта.

Віталій ФЕДЧЕНКО, Apollo IT/Data, .NET web і backend developer
Закінчив навчання в Хмельницькому національному університеті в 2014 році. Працював спочатку на “Сварог Вест Груп”, junior .NET web developer.
На початку 2017 року переїхав в Чехію, працював на UBK s.r.o., зараз працюю в Apollo IT/Data на позиції .NET web і backend developer.

Віталій ФРІБЕР

Навчався в Хмельницькому національному університеті, спеціальність 122Комп’ютерні науки.

Мій перший досвід роботи – компанія SoftGeneration м.Вінниця (Україна). Пропрацювавши 3 роки, отримав досвід, який допоміг мені розвинутися, як фахівцю в даній області і придбати практичні навички, які я можу застосувати в ІТ-кар’єрі.

Наразі працюю фрілансером у м.Прага (Чехія), що дає мені можливість подорожувати, не маючи привʼязки до конкретного міста чи компанії.

Хочу порадити усім, хто хоче працювати в ІТ–галузі, приходьте в Хмельницький національний університет на кафедру Комп’ютерні науки!

Михайло КОВАЛЬЧУК, Senior Software Developer 2, Team Lead, компанїя D2L, Канада

Свій кар’єрний шлях почав з роботи техніком при кафедрі Комп’ютерні науки з 2007 по 2010 роки.

По закінченню університету працював викладачем на кафедрі Програмна інженерія ХНУ з 2010 по 2011р.

В 2011 році проходив вступні іспити до аспірантури Львівської Політехніки.

Імігрував в Канаду. З 2012 по 2016 роки працював інженером роботехнологом на компанії Retisoft Inc. Налаштовував автоматизовані системи проведення хімічних дослідів. Використовув C#, Java, MariaDB, а також Autocad і SolidWorks.

В 2016 році перейшов до компанїї D2L на посаду Intermediate Software Developer до відділу обробки контенту. D2L займається розробкою навчального програмного забезпечення для шкіл та університетів.

 В 2019 році став Senior Software Developer а вже в 2021 році – отримав команду з 7-х людей і посаду Senior Software Developer 2, Team Lead. Використовую технології: ASP.NET C#, Microsoft SQL, NodeJS, AWS Services (Lambda, S3, OpenSearch, DynamoDB, Elastic Beanstalk, Step Functions, Media Convert, Media Transcribe, тощо).