13.05.2022 року відбувся мітап для студентів, який провів засновник ІТ-фірми Global Partner Soft Тершівський Віктор.

9 грудня 2021, в рамках співпраці зі стейкхолдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки».

Метою зустрічі був розвиток у студентів практичних компетентностей.
Спікер: CEO компанії Global Partner Soft, Тершівський Віктор, наш випускник, який не втрачає зв’язок з кафедрою і з радістю зустрічається зі студентами спеціальності «Комп’ютерні науки».
Під час знайомства Віктор 😅 поділився зі слухачами спогадами та власним досвідом навчання на кафедрі комп’ютерних наук, створення та розвитку компанії Global Partner Soft, яка входить до складу Хмельницького ІТ кластеру – групи ініціативних людей, які об’єднались, на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі в Хмельницькому.
Під час зустрічі:
проаналізували загальні тенденції популярних мов програмування та підходів для створення веб систем;
після короткого аналізу та порівняння, виявили переваги та недоліки;
розглянули процес розробки комплексно – як бізнес, так і технічну складову;
визначили критерії по яких варто орієнтуватись у виборі найкращих інструментів.
Зустріч була корисною, адже кожен дізнався щось нове. Адже постійний розвиток – це головне! За спілкування та фідбек окреме дякуємо!
18 листопада 2021р. для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований AMC Bridge.

Для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований AMC Bridge — одна з 15 ІТ-компаній світу, що спеціалізується на розробці інженерного програмного забезпечення! 🚀 Розробки компанії застосовуються у будівництві, машино- та авіабудуванні, а також в архітектурі та робототехніці. Серед клієнтів — світові лідери: Autodesk, Microsoft, PTC та Siemens.



4 листопада 2021 року відбулася зустріч з представниками компанії EPAM.

Чергова зустріч студентів ОПП Компютерні науки з представниками ІТ-компаній, яка відбулася дистанційно на онлайн-платформі ZOOM була, як завжди, цікавою.
Спікери:
Олег Ковалюк, керівник лабораторії EPAM у Вінниці. Тема: “Онлайн-тренінги компанії EPAM – нові можливості для студентів”.
Олександр Решетнік, керівник Java напрямку EPAM у Вінниці. Тема: “Чому Java? З чого розпочати?”
21 жовтня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету з HR спеціалістом компанії АМC Bridge, Вікторією Муравською .

На зустрічі Вікторія розповіла про:
проєкти й технології, з якими працює AMC Bridge;
кар’єрні можливості, які компанія надає амбітним студентам;
у які цінності вірить та як відпочиває команда в епоху remote work;
що потрібно знати, аби стати частиною команди.
22 вересня 2021 року відбулося знайомство студентів ОП 122-Комп’ютерні науки з представником «ІТ-кластера міста Хмельницького», випускником кафедри Комп’ютерних наук Хмельницького національного університету Олександром ГАЛИЦЬКИМ , СТО компанії Devloop.

Майстер-клас “ООП в JavaScript на прикладі анімацій” проходив у IHUB Khm. Для тих, хто не зміг потрапити на захід, була передбачена онлайн-трансляція на zoom платформі.
16 вересня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету зустрілися із представниками компанії SoftServe.

❗❗❗ У програмі зустрічі:
- Знайомство з компанією;
- Презентація SoftServe IT Academy;
- Q&A, інтерактив з представниками компанії.
16 вересня 2021 року студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

❗❗❗ Спікер Павло Шепілов, Software Development Engineer AMC Bridge (одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ), спираючись на свій семирічний досвід у розробці, зробив огляд середовища розробки вебдодатків. Павло впевнений, що універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує і радить не боятись експериментувати та впроваджувати нові інструменти, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки.
❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping.

❗11 червня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету спілкувалися у форматі круглого столу “Students IT-meet”, проведений ІТ-кластером Хмельницького. Тема: ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ І РОБОТА В ІТ-КОМПАНІЯХ. 😍

10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩🎓👩🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки».

❗❗❗ 10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩🎓👩🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Представники фірми ознайомили студентів зі структурою фірми та з напрямками їх роботи. Під час зустрічі з представниками фірми, студенти отримали відповіді ❓на питання як правильно обрати професію, скласти резюме, про сучасні засоби командної розробки проекту та входженню в ІТ-бізнес. Студенти все більше розуміють , після кожної з таких зуvстрічей з роботодавцями, на що потрібно звернути увагу, в якому напрямку розвиватися, які знання поглибити, щоб досягти своєї мети – працювати програмістом в ІТ-фірмах нашого міста та за межами.
27.05.2021 в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨🎨👩🎨 спеціальності КН ХНУ, відбулась лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

❗❗27 травня 2021 року в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨🎨👩🎨 спеціальності Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету, відбулась надзвичайно цікава🔥 лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.
14 квітня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки ХНУ прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».

14 квітня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».
30.03.2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп’ютерні науки ХНУ з представником IT компанії АМC Bridge, Мариною Айсіною.

30 березня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету з представником IT компанії АМC Bridge, Мариною Айсіною.
31.03.2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки ХНУ прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі “Under the Hood of TypeScript”.

31 березня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі “Under the Hood of TypeScript”.
В межах співпраці кафедри Комп‘ютерних наук Хмельницького національного університету з фірмою Stfalcon 10 лютого 2021 року студенти спеціальності “Комп’ютерні науки» відвідали онлайн-лекцію курсу
“Програмування Front End”.

- Мітап був цікавий усім, хто зацікавлений у вивченні Front End.
Відбулося:
знайомство з викладачем Ден Скоров (Den Skorov) ;
дізналися про ІТ та місце Front End в цій сфері, напрямки веб-програмування,
приклади цікавих сайтів ;
дізналися про мотивацію програмістів (умови роботи, зарплати та ін.) .
28.01.2021 року студенти освітньої програми @Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у @Stfalcon Design Online Meetup.

28 січня 2021 року студенти освітньої програми @Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому @Stfalcon Design Online Meetup.
17.12.2020 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки ХНУ прийняли Online (MS Teams) участь у мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge .

17 грудня 2020 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли Online (MS Teams) участь у крутому мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge .