МАЙСТЕР КЛАС


Сьогодні важкий час. ВІЙНА. 
 
Але ми усі стараємось робити кожен свій “шматочок” роботи, сьогодні у кожного українця «свій фронт». 
Продовжувати жити сьогоднішнім днем і водночас будувати майбутнє. 
 
Завдяки ЗСУ, ми можемо жити у спокійному місті, працювати, навчатися та розвиватися.
 
13 травня 2022 року відбувся мітап для студентів, який провів наш випускник, засновник ІТ-фірми Global Partner Soft, Former Член Правління at Хмельницький ІТ кластер Тершівський Віктор.
 
На зустрічі зі студентами поговорили про “МуСкул”, “Релейшнс”, та інші речі пов’язані з роботою з базами даних.
Спілкувались про використання 2-х типів баз даних (Точніше СКБД), спробували написати запити, отримали результати виконання, зробили зв’язки з базами і розібрались в яких випадках краще використовувати той чи інший тип сховища даних.
 
Спілкування було приємним, цікавим, активним та пізнавальним.
 
Учасники від поєднання теорії та практики отримали масу задоволення та чудові враження. 

Метою зустрічі був розвиток у студентів практичних компетентностей.

Спікер: CEO компанії Global Partner Soft, Тершівський Віктор, наш випускник, який не втрачає зв’язок з кафедрою і з радістю зустрічається зі студентами спеціальності «Комп’ютерні науки».

Під час знайомства Віктор 😅 поділився зі слухачами smiley спогадами та власним досвідом навчання на кафедрі комп’ютерних наук, створення та розвитку компанії Global Partner Soft, яка входить до складу Хмельницького ІТ кластеру – групи ініціативних людей, які об’єднались, на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі в Хмельницькому.

Під час зустрічі:

 • enlightenedпроаналізували загальні тенденції популярних мов програмування та підходів для створення веб систем; 
 • enlightenedпісля короткого аналізу та порівняння, виявили переваги та недоліки;
 • enlightenedрозглянули процес розробки комплексно – як бізнес, так і технічну складову;
 • enlightenedвизначили критерії по яких варто орієнтуватись у виборі найкращих інструментів.

Зустріч була корисною, адже кожен дізнався щось нове. Адже постійний розвиток – це головне!  За спілкування та фідбек окреме дякуємо!


Для студентів, зацікавлених в 3D-програмуванні, відбувся мітап, організований  yesAMC Bridge — одна з 15 ІТ-компаній світу, що спеціалізується на розробці інженерного програмного забезпечення! 🚀 Розробки компанії застосовуються у будівництві, машино- та авіабудуванні, а також в архітектурі та робототехніці. Серед клієнтів — світові лідери: Autodesk, Microsoft, PTC та Siemens.

Спікер Олег Янчук, Software Engineer у AMC Bridge, пройшов шлях від геймдев-розробника до ментора в Campus, Trainee-програмі компанії. У своїй презентації спікер: 
  enlightened розказав про особливості 3D-програмування; 
  enlightened показав, які проблеми воно вирішує;
  enlightened підсумував, які насправді знання з математики знадобляться у роботі.  


Чергова зустріч студентів ОПП Компютерні науки з представниками ІТ-компаній, яка відбулася дистанційно на онлайн-платформі ZOOM була, як завжди, цікавою.

Спікери:

Олег Ковалюк, керівник лабораторії EPAM у Вінниці. Тема: “Онлайн-тренінги компанії EPAM – нові можливості для студентів”.

Олександр Решетнік, керівник Java напрямку EPAM у Вінниці. Тема: “Чому Java? З чого розпочати?”


На зустрічі Вікторія розповіла про:

enlightenedпроєкти й технології, з якими працює AMC Bridge;

enlightenedкар’єрні можливості, які компанія надає амбітним студентам;

enlightenedу які цінності вірить та як відпочиває команда в епоху remote work;

enlightenedщо потрібно знати, аби стати частиною команди.


Майстер-клас “ООП в JavaScript на прикладі анімацій” smiley проходив у  IHUB Khm. Для тих, хто не зміг потрапити на захід, була передбачена онлайн-трансляція на  zoom платформі.


❗❗❗ У програмі зустрічі:

 •  Знайомство з компанією;
 •  Презентація SoftServe IT Academy;
 •  Q&A, інтерактив з представниками компанії.

❗❗❗ Спікер Павло Шепілов, Software Development Engineer AMC Bridge (одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ), спираючись на свій семирічний досвід у розробці, зробив огляд середовища розробки вебдодатків. Павло впевнений, що універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує і радить не боятись експериментувати та впроваджувати нові інструменти, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки.


❗ Професія програміста – це постійний саморозвиток, навчання і підвищення кваліфікації. Тому, наші студенти і на канікулах займаються розвитком фахових здібностей😅.
❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping.

❗11 червня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету спілкувалися у форматі круглого столу “Students IT-meet”, проведений ІТ-кластером Хмельницького.
Тема: ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ І РОБОТА В ІТ-КОМПАНІЯХ. 😍
Students IT-meet – це крута можливість прямого спілкування з CEO та спеціалістами передових ІТ-компаній міста у неформальній обстановці. Запитували, ділилися думками, отримували фідбек з перших вуст.
Представниками ІТ-кластера є також і наші випускники💪: Галицький Олександр та Тершівський Віктор.
Студентам дуже подобаються зустрічі з представниками ІТ-фірм міста Хмельницького, тому ми сподіваємось на подальшу співпрацю. 😉

❗❗❗ 10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩‍🎓👩‍🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Представники фірми ознайомили студентів зі структурою фірми та з напрямками їх роботи. Під час зустрічі з представниками фірми, студенти отримали відповіді ❓на питання як правильно обрати професію, скласти резюме, про сучасні засоби командної розробки проекту та входженню в ІТ-бізнес. Студенти все більше розуміють , після кожної з таких зуvстрічей з роботодавцями, на що потрібно звернути увагу, в якому напрямку розвиватися, які знання поглибити, щоб досягти своєї мети – працювати програмістом в ІТ-фірмах нашого міста та за межами.


❗❗27 травня 2021 року в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету, відбулась надзвичайно цікава🔥 лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.


14 квітня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у онлайн-мітапі «Управління ІТ-проектами».


30 березня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету з представником IT компанії АМC Bridge, Мариною Айсіною.


31 березня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету  прийняли участь у  цікавому  онлайн-мітапі “Under the Hood of TypeScript”.


 • Мітап був цікавий усім, хто зацікавлений у вивченні Front End.
  Відбулося:
  знайомство з викладачем Ден Скоров (Den Skorov) ;
  дізналися про ІТ та місце Front End в цій сфері, напрямки веб-програмування,
  приклади цікавих сайтів ;
  дізналися про мотивацію програмістів (умови роботи, зарплати та ін.) .

28 січня 2021 року студенти освітньої програми @Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому @Stfalcon Design Online Meetup.


17 грудня 2020 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли Online (MS Teams) участь у крутому мітапі 3D scanning, організатором якого є AMC Bridge .