❗29.06.2021 року відбувся захист проекно-технологічної практика студентами 3 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

Для роботи залікового захисту була створена комісія у складі: к.т.н., доцента кафедри КН Манзюка Е.А. та старшого викладача кафедри Скрипник Т.К. (керівника практики).

1. Проектно-технологічна практика є одним з найважливіших елементів навчального процесу, забезпечуючи зв’язок вузу із сучасним виробництвом і дозволяючи оцінити рівень готовності майбутніх фахівців до рішення інженерних завдань.
  2. Під час проходження практики студенти отримують можливість співставити свої очікування і реалії майбутньої професійної діяльності. Проектно-технологічну практику студенти проходили у провідних😍 ІТ-фірмах міста, з урахуванням студентоцентризму (можливість вибору баз практик та урахування місця майбутнього працевлаштування).

Щиро дякуємо 👏 керівникам практики від ІТ-фірм (НПП “AMCBridge”, ТОВ «СТФАЛКОН», ФОП Щиголь В.В., ФОП Осипенко І. В., ПП «Аудитсофт»), які були базами проходження практики нашими студентами!!!