🔥Чудова новина! Не зважаючи на непростий час для нашої країни, за ініціативи ІТ Кластер 25 березня 2023 року в м. Хмельницькому стартував хакатон “Інновації для Перемоги”.

Хакатон “Інновації для Перемоги”

* Дві команди студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету оффлайн працювали над основними цілями:

✅️Покращення точності та ефективності функцій дронів

✅️Оптимізація роботи та забезпечення більш точного та надійного керування дронами

✅️Детекція ворожих дронів та засобів ворожої РЕР.

* Учасники команди KNWave: Палій Богдан, Скульський Ілля, Добржанський Володимир, Мельник Микола, Мустаєв Тімур.

* Учасники команди GAMMA: Муляр Едуард, Горєлов Сергій, Боровик Дмитро, Казіонов Максим, Машталяр Матвій.

Працюємо на Перемогу! 💙💛