10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩‍🎓👩‍🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Представники фірми ознайомили студентів зі структурою фірми та з напрямками їх роботи. 10 червня 2021 року фірма Web-Systems.Solutions провела День відкритих дверей для наших студентів 👩‍🎓👩‍🎓 2-го та 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Представники фірми ознайомили студентів зі структурою фірми та з напрямками їх роботи. Під час зустрічі з представниками фірми, студенти отримали відповіді ❓на питання як правильно обрати професію, скласти резюме, про сучасні засоби командної розробки проекту та входженню в ІТ-бізнес. Студенти все більше розуміють , після кожної з таких зустрічей з роботодавцями, на що потрібно звернути увагу, в якому напрямку розвиватися, які знання поглибити, щоб досягти своєї мети – працювати програмістом в ІТ-фірмах нашого міста та за межами.