11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ

11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

Зі вступним словом виступив завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій д.т.н., професор Олександр БАРМАК.

Професійна практика спрямована на формування, закріплення, розширення, поглиблення і систематизацію знань, загально-професійних компетенцій, отриманих при вивченні теоретичних дисциплін відповідно до виду професійної діяльності, на яку орієнтована освітня програма.

Результатом проходження практики студентами освітньої програми «Комп’ютерні науки» є працевлаштування їх за фахом (відгуки наших випускників на сайті кафедри: випускники).

Захист звітів професійної практики проводився з використанням платформи Zoom у режимі відео-конференції.

Студенти демонстрували добрі та відмінні знання в сучасних інформаційних технологіях, володіння методами та засобами ІТ, показали логічне мислення при захисті своїх звітів професійної практики.

Базами практики були провідні ІТ-фірми м.Хмельницького : НПП  “AMC Bridge”, ТОВ «Твінкор Системс»ТОВ «СТФАЛКОН», SOA Labs, ТОВ «Науково-технічна фірма «Інфосервіс»ПП  «Аудитсофт» , ФОП Щиголь В.В. та ФОП Осипенко І. В.

Студенти висловили слова вдячності за можливість апробувати набуті знання на практиці, а також запропонували напрямки покращення організації практики.