13.05.2022 року відбувся мітап для студентів, який провів засновник ІТ-фірми Global Partner Soft Тершівський Віктор.

13 травня 2022 року відбувся мітап для студентів, який провів наш випускник, засновник ІТ-фірми Global Partner Soft, Former Член Правління at Хмельницький ІТ кластер Тершівський Віктор.

Сьогодні важкий час. ВІЙНА.

Але ми усі стараємось робити кожен свій “шматочок” роботи, сьогодні у кожного українця «свій фронт».

Продовжувати жити сьогоднішнім днем і водночас будувати майбутнє.

Завдяки ЗСУ, ми можемо жити у спокійному місті, працювати, навчатися та розвиватися.

13 травня 2022 року відбувся мітап для студентів, який провів наш випускник, засновник ІТ-фірми Global Partner Soft, Former Член Правління at Хмельницький ІТ кластер Тершівський Віктор.

На зустрічі зі студентами поговорили про “МуСкул”, “Релейшнс”, та інші речі пов’язані з роботою з базами даних.

Спілкувались про використання 2-х типів баз даних (Точніше СКБД), спробували написати запити, отримали результати виконання, зробили зв’язки з базами і розібрались в яких випадках краще використовувати той чи інший тип сховища даних.

Спілкування було приємним, цікавим, активним та пізнавальним.

Учасники від поєднання теорії та практики отримали масу задоволення та чудові враження.