16.09.2021 студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

!16.09.2021 студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

Спікер Павло Шепілов💪, Software Development Engineer AMC Bridge (одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ), спираючись на свій семирічний досвід у розробці, зробив огляд середовища розробки вебдодатків. Павло впевнений, що універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує і радить не боятись експериментувати та впроваджувати нові інструменти, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки. ! Говорили про: 🔹 з чого складається середовище розробки та які вимоги до нього існують; 🔹 про способи реалізації вимог, а також про плюси та мінуси цих інструментів, починаючи від простого до найбільш комплексного; 🔹 як розробники можуть покращити поточне середовище для розробки складних вебдодатків. ! Студенти відмітили, що мітап був корисним для веброзробників, тім лідерів, архітекторів і всіх, хто коли-небудь брав участь у підготовці середовища вебдодатків.