18.12.2021р. на базі ХНУ та шкіл м.Хмельницького проведений IІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій серед школярів Хмельницької територіальної громади

18 грудня 2021 року на базі кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету та шкіл м.Хмельницького проведений IІ – й етап олімпіади з інформаційних технологій Хмельницької територіальної громади.18 грудня 2021 року на базі кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологійХмельницького національного університету  та загальноосвітніх шкіл м.Хмельницького проведений IІ –  й етап всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. У олімпіаді прийняли участь п’ятдесят учнів 8-11 класів. Результати оцінювання наведені у файлі.ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!!!