18 травня – День вишиванки

Вже стало доброю традицією Хмельницького національного університету у травні відзначати Всесвітній День вишиванки.
В Україні вишиванка є оберегом, символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом!
А сьогодні – це не лише наша особливість та сакральний одяг, але й невід’ємна частина нашої боротьби з ворогом!
Це – вбрання українського духу! Вбрання тих людей, які знають ціну волі, свободі, незалежності. Тепер вдягти українську вишиванку – за честь! Це одяг мужніх і гордих людей вільного Світу!
Ми говорили, що у нашій вишиванці вшито таємний код нації… Тепер ми самі, власноруч створюємо цей код. І у цих віковічних орнаментах віднині навіки вплетено й наш біль, наш гнів, нашу віру, нашу любов, нашу Перемогу! Неодмінну Перемогу України!
Студенти та викладачі кафедри Комп’ютерних наук також долучилися за заходу.

Зі святом! З вірою у Перемогу!