21.10.21 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми КН ХНУ з HR спеціалістом компанії АМC Bridge, Вікторією Муравською smiley.

21 жовтня 2021 року відбулася в онлайн-форматі зустріч студентів освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету з HR спеціалістом компанії АМC BridgeВікторією Муравською .

На зустрічі Вікторія розповіла про:

• enlightenedпроєкти й технології, з якими працює AMC Bridge;
  • enlightenedкар’єрні можливості, які компанія надає амбітним студентам;
  • enlightenedу які цінності вірить та як відпочиває команда в епоху remote work;
  • enlightenedщо потрібно знати, аби стати частиною команди.

Також, на зустрічі поділився своїм досвідом проходження співбесіди та роботи технічний спеціаліст AMC Bridge, Full-stack розробник програмного забезпечення Костянтин Рей.

Завдяки спілкуванню, учасники зустрічі 👩🏼‍💻 отримали розгорнуті відповіді на свої питання❓ щодо підготовки, можливостей для розвитку і набуття досвіду, роботи на проєктах та в цілому про компанію.

Кожна така зустріч з представниками ІТ-бізнесу мотивує до навчання і надає натхнення у досягненні своєї мети, адже є підтримка і допомога від майбутніх роботодавців.👏👏👏