24 травня 2023 року студенти ОП Комп’ютерні науки відвідали вебінар «Від креслень на аркушах до Digital Twins»

Студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» активно відвідують online-вебінар, на які запрошує Kharkiv IT Cluster.

24 травня 2023 року студенти, яких зацікавила тема зустрічі «Від креслень на аркушах до Digital Twins: як BIM інтегрується у сучасний світ та як нам інтегруватись у BIM?», долучилися до вебінару, який проходив на платформі ZOOM

Запрошений спікер — Влад СЕРЕЖЕНКО — BIM-VDC Team Lead в компанії VEC-UA, розказав про:

• історію розвитку ВІМ та пошук відповідних до ВІМ технологій;
  • концепцію ВІМ та її сучасний стан;
  • країни-лідери з впровадження ВІМ;
  • де на шкалі впровадження наразі Україна;
  • виникнення нового пулу професій.

Студентка групи КН-20-2 Стефанія ВОВК поділилася своїми враженнями від зустрічі:

На зустрічі було представлено новий для мене процес моделювання та проектування BIM, який можна реалізовувати завдяки знанням роботи з AutoCAD та іншими програмами. Досить цікаво було розглянути нові технології у сфері програмування та проєктування для будівництва будь-чого.

Дана зустріч дала багато корисних ідей для подальшого саморозвитку та пошуку майбутньої професії.

Дякуємо Владу за цікаву зустріч !