25.05.2022 РОКУ ВИКОНУЄТЬСЯ 22 РОКИ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ХНУ

25 травня 2022 року виконується 22 роки з дня заснування кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготовки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням програмного забезпечення в Україні та закордоном.

Від моменту заснування до сьогодення основним ключовим моментом діяльності кафедри було створення колективу однодумців, в якому студенти з бажанням та наснагою  здобувають знання, випускники з приємними спогадами та вдячністю повертаються на терени альма-матер, а викладачі відчувають задоволення результатами своєї праці.

Щиро вітаємо викладачів, студентів, випускників  кафедри з днем заснування кафедри комп’ютерних наук, бажаємо подальших творчих успіхів на теренах ІТ-галузі.