25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготов-ки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням та інформа-ційних технологій та програмного забезпечення в Україні та закордоном.

25 травня 2020 року виконується 20 років з дня заснування кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету. За цей час кафедра пройшла тернистий шлях зростання і стала потужним науково-педагогічним осередком підготовки фахівців ІТ-галузі. Випускники кафедри займаються розробкою та впровадженням та інформаційних технологій та програмного забезпечення в Україні та закордоном.

Від моменту заснування до сьогодення основним ключовим моментом діяльності кафедри було створення колективу однодумців, в якому студенти з бажанням та наснагою  здобувають знання, випускники з приємними спогадами та вдячністю повертаються на терени альма-матер, а викладачі відчувають задоволення результатами своєї праці.

Щиро вітаємо викладачів, студентів, випускників  кафедри з ювілеєм, бажаємо подальших творчих успіхів на теренах ІТ-галузі.