27.05.2021 в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності КН ХНУ, відбулась лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

❗❗27 травня 2021 року в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету, відбулась надзвичайно цікава🔥 лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

Темою MeetUp була “Масштабована архітектура проекту”. Спікер Володимир розповів про сучасні підходи до розробки та розширення наявного функціоналу програмного забезпечення. Основну увагу було приділено 👉доступності, 👉управлінню ризиками, 👉сервісам і мікросервісам, 👉масштабуванню та хмарним сервісам👍👍👍.

Також Володимир поділився зі слухачами своїм досвідом роботи в ІТ – сфері, що є надзвичайно цінним для студентів нашої кафедри.

👏👏👏 Студентам освітньої програми «Комп’ютерні науки» дуже подобається слухати лекції від представників ІТ-еліти міста Хмельницького, тому ми сподіваємось на подальшу співпрацю😉.