28.01.2021 року студенти освітньої програми КН ХНУ прийняли участь у цікавому Stfalcon Design Online Meetup.

28 січня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому🤩 Stfalcon Design Online Meetup.❗️Спікер –Тетяна Завялова, дизайнерка, більше 15 років досвіду роботи в продуктових командах, стартапах і на аутсорсі.З ростом технічних навичок перед кожним дизайнером постає питання «а що далі?».Одна з можливих відповідей-розширення зони відповідальності та зони впливу на результат проекту через розвиток продуктового мислення. Дизайнери зможуть більше зрозуміти замовника та переживання за долю проекта.На онлайн зустрічі розглянули основні інструменти продуктового дизайнера та створили разом CJM для уявного проекта💪.Ми раді, що хоч трохи змогли мотивувати наших студентів за складних умов сьогодення😉.До зустрічі!!!