28.12.21р. відбувся захист дисертації доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» нашого викладача Павла РАДЮКА.

28 грудня 2021 року відбувся захист дисертації доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» нашого викладача Павла РАДЮКА.

Вітаємо здобувача РАДЮКА Павла Михайловича із захистом дисертації (тема:«Інформаційна технологія раннього діагностування пневмонії за індивідуальним підбором параметрів моделі класифікації медичних зображень легень») на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», а також його наукового керівника д.т.н., професора БАРМАКА Олександра Володимировича (до речі, гаранта цієї освітньо-наукової програми) із успішним захистом!

По закінченню захисту дисертант виступив з фінальною промовою:Висловлюю подяку шановній головуючій спеціалізованої вченої ради ДФ 70.052.013 професорці Тетяні Олександрівні Говорущенко та шановним рецензентам професорові Олегу Станіславовичу Савенко та професорові Сергію Миколайовичу Лисенко за позитивну оцінку моїй роботі, за цікавість до проведеного дослідження, за зауваження та побажання, які будуть враховані в подальшій науковій роботі.Дякую шановним офіційним опонентам професорові Володимиру Івановичу Литвиненко та професорові Євгену Євгеновичу Федорову за схвальні відгуки, ґрунтовні зауваження та фахові рекомендації.Дякую науковому керівнику професорові Олександру Володимировичу Бармаку за те, що повірив у мене на початку нашої спільної роботи, за наукове наставництво, за корисні поради та зауваження.Висловлюю щиру подяку своїм шановним колегам, колективу кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету, за цілковиту підтримку та допомогу на шляху до захисту.Здобувачам ступеня доктора філософії бажаю наснаги, віри у свої сили та щоби внутрішня жага до наукового пізнання ніколи не згасала!

Щиро дякую усім дотичним до мого маленького здобутку!З найкращими побажаннями, Павло Радюк