29.09.2021 року відбувся захист звітів за результатами проходження науково-дослідної практики

29 вересня 2021 року відбувся захист звітів за результатами проходження науково-дослідної практики, яку студенти другого рівня освіти «магістр» проходили з 1 по 28 вересня 2021 р.

29 вересня 2021 року відбувся захист звітів  за результатами проходження науково-дослідної практики, яку студенти другого рівня освіти «магістр» проходили з 1 по 28 вересня 2021 р. на ІТ-фірмах міста Хмельницького: НПП  “AMC Bridge”, ТОВ «Науково-технічна фірма «Інфосервіс», ТОВ «ДЕВЛУП.ПРО»,  SOA LABS, ФОП Шамрелюк В.В., ФОП Осипенко І.В. Керівник практики старший викладач кафедри комп’ютерних наук Скрипник Т.К.

Метою науково-дослідної практики є освоєння магістром методики проведення всіх етапів науково-дослідних робіт – від постановки завдання дослідження до підготовки тез, статей, заявок на отримання патенту на винахід, гранту, участь в конкурсі наукових робіт та ін.

Захист звітів науково-дослідної практики проводився з використанням платформи Zoom у режимі відео-конференції. Очолив комісію по захисту звітів Бармак О.В., завідувач кафедри КН, д.т.н., професор.