4.11.2021 року відбулася зустріч з представниками компанії EPAM.

4 листопада 2021 року відбулася зустріч з представниками компанії EPAM.

! 4 листопада 2021 року відбулася зустріч з представниками компанії  EPAM.

Чергова зустріч студентів ОПП Компютерні науки з представниками ІТ-компаній, яка відбулася дистанційно на онлайн-платформі ZOOM була, як завжди, цікавою.

Спікери:

Олег Ковалюк, керівник лабораторії EPAM у Вінниці. Тема: “Онлайн-тренінги компанії EPAM – нові можливості для студентів”.

Олександр Решетнік, керівник Java напрямку EPAM у Вінниці. Тема: “Чому Java? З чого розпочати?”

• enlightenedЗаснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ.
  • enlightened Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».
  • enlightened EPAM в Україні. #1 Перше місце у Топ-50 IT-компаній за рейтингом DOU.ua.
  • enlightened 300+ Актуальних проєктів з провідними клієнтами.
  • enlightened 7 Міст (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Одеса), а також віддалена співпраця по всій Україні.
  • enlightened 12,500+ Інженерів і консультантів.

Особливо приємно, що в компанії ЕПАМ працюють наші випускники спеціальності 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету, якими ми завжди пишаємосьheart : Горбатюк Антон, Михайляк Юрій, Коломійчук Юрій, Бурковський Олександр, Іванчук Денис, Торчинський Олександр, Даньков Анатолій…👏👏👏

Дякуємо спікерам за чудову можливість студентам поринути у реальний світ ІТ!