9.12.21р., в рамках співпраці зі стейкголдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки»

9 грудня 2021, в рамках співпраці зі стейкголдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, відбулася гостьова лекція з дисципліни «WEB-технології та WEB-дизай» на тему: «Сучасні методи та тенденції веб розробки».

Метою зустрічі був розвиток у студентів практичних компетентностей.

Спікер: CEO компанії Global Partner Soft, Тершівський Віктор, наш випускник, який не втрачає зв’язок з кафедрою і з радістю зустрічається зі студентами спеціальності «Комп’ютерні науки».

Під час знайомства Віктор 😅 поділився зі слухачами smiley👩🏼‍💻‍💻 спогадами та власним досвідом навчання на кафедрі комп’ютерних наук, створення та розвитку компанії Global Partner Soft, яка входить до складу Хмельницького ІТ кластеру – групи ініціативних людей, які об’єднались, на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі в Хмельницькому.

Під час зустрічі:

• enlightenedпроаналізували загальні тенденції популярних мов програмування та підходів для створення веб систем;
  • enlightenedпісля короткого аналізу та порівняння, виявили переваги та недоліки;
  • enlightenedрозглянули процес розробки комплексно – як бізнес, так і технічну складову;
  • enlightenedвизначили критерії по яких варто орієнтуватись у виборі найкращих інструментів.

Зустріч була корисною, адже кожен дізнався щось нове. Адже постійний розвиток – це головне!  За спілкування та фідбек окреме дякуємо!

Всі студенти із захопленням слухали та активно задавали і відповідали на питання.