Випускників спеціальності «Комп’ютерні науки» раді бачити співробітниками провідні компанії з розробки програмного забезпечення.
Випускників спеціальності «Комп’ютерні науки» раді бачити співробітниками провідні компанії з розробки програмного забезпечення. Розповідають випускники нашої спеціальності, а тепер співробітники компанії світового рівня AMC Bridge, яка входить до ТОП-100 IT-компаній США, що найбільш стрімко розвиваються.
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2022/05/2-94-33.jpg)