Готуємося до щорічної конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons 24 червня!

Готуємося до щорічної конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons 24 червня! Спеціально для наших учасників та IT-education спільноти ми стартували окрему серію #Education Talks.

Вітаємо!

2 червня ми запланували для Вас третій івент «Можливості для студентів: корпоративні університети».

Спікери:

• Євген Сакало, Project Lead, Cooperation with Universities Ukraine, GlobalLogic
  • Андрій Переймибіда, Talent Acceleration Center Director, SoftServe
  • Олексій Ніщик, Head of Education, Genesis

Модератор: Максим Почебут, IT Ukraine Association, Vice President on Educational issues, Sigma Software, Chief Learning Officer

На попередніх дискусіях обговорили загальний стан ІТ-індустрії та український ринок праці під час війни.

Дата: 02 червня 2022

Час початку: 17:00