МОН України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!»

Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!» з метою популяризації України в світі та створення за допомогою проєкту обміну листівками між українськими школярами, студентами з іноземцями

Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!» («Discover the world → promote Ukraine!») з метою популяризації України в світі та створення за допомогою проєкту обміну листівками між українськими школярами, студентами з іноземцями (https://www.postcrossing.com/).

Реалізований проєкт сприятиме розвитку міжособистісних та культурних зв’язків, організації в закладах освіти пунктів посткросингу, підтримуватиме розвиток самоврядування серед школярів та студентів. Спілкування за допомогою посткросингу сприяє формуванню толерантного ставлення до представників інших культур, зближення людей різних національностей, розширенню світогляду, подолання мовних і просторових меж.