13.10.21 р. кафедра КН та громадська організація ІТ-кластер міста Хмельницького підписали угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

13.10.2021 року кафедра Комп’ютерних наук та громадська організація ІТ-кластер міста Хмельницького підписали угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

13 жовтня 2021 року кафедра Комп’ютерних наук та громадська організація ІТ-кластер міста Хмельницького підписали угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.

ІТ-кластер – дев’ять  ІТ-фірм, які об’єднались, на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі в місті Хмельницькому.

Підписана угода сприятиме:

enlightened проходженню практик та дипломного проєктування студентами  ОП 122-Комп’ютерні науки;

enlightened залученню співробітників ІТ-кластеру для керівництва практиками та кваліфікаційними роботами студентів ОП 122-Комп’ютерні науки;

enlightened проведенню профорієнтаційних заходів та майстер-класів для студентів ОП 122-Комп’ютерні науки;

enlightened працевлаштовуванню випускників та студентів ОП 122-Комп’ютерні науки;

enlightened залученню провідних фахівців ІТ-кластеру до спільної розробки освітніх програм ОП «Комп’ютерні науки»;

enlightened залученню співробітників громадської організації для участі у викладанні спеціальних дисциплін та у наукових розробках в галузі ІТ-технологій;

enlightened залученню викладачів кафедри до консультування громадської організації на постійній основі в галузі інформаційних технологій та програмування.