9.02.2022 р. було підписано договір про співпрацю з ІТ-компанією EPAM Systems

9 лютого 2022 року було підписано договір про співпрацю з ІТ-компанією EPAM Systems

• ● Договір передбачає довготривалу співпрацю у сфері сучасних інформаційних технологій, яка сприятиме підвищенню рівня підготовки студентів та кваліфікації викладачів. Тепер студенти кафедри зможуть поглибити свої знання за більш ніж 25 актуальними ІТ-напрямками і матимуть можливість поєднати їх з практичним підходом та стажуванням на реальних проєктах.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку кафедри є співпраця зі стейкхолдерами.

• ● Співпраця з компанією EPAM Systems, лідером у сфері розробки програмного забезпечення, що входить в міжнародну групу EРАМ та є найбільшою ІТ-компанією України, дозволить покращити якість освітньої програми спеціальності «Комп’ютерні науки», залучити фахівців світового рівня до практичної підготовки студентів та збільшити шанси випускників на працевлаштування в топових ІТ-компаніях України.