Хмельницький національний університет активно співпрацює із ІТ Кластер Хмельницького.
02 листопада у холі четвертого навчального корпусу відбувся ярмарок вакансій, організований центром кар’єри ХНУ.
Можливість спілкуватися для студентів і потенційних роботодавців є дуже важливою і допомагає тим, хто шукає роботу, зорієнтуватися в перспективах, що відкриваються перед ними, а тим, хто шукає нових працівників, – оцінити потенціал кандидатів.
Всі бажаючі могли напряму поспілкуватися з представниками компаній, які були представлені та ознайомитися з відкритими вакансіями, поцікавитися умовами прийняття на роботу та отримати подарунки.
Дякуємо усім роботодавцям, які долучилися до організації ярмарку вакансій. Впевнені, що усі студенти, які взяли участь у цьому заході, одержали корисну інформацію щодо власного професійного старту.
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2023-11-09_08-18-30.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2023-11-09_08-19-38.jpg)