Студенти денної форми навчання спеціальності 122 „Комп’ютерні науки“, що здобувають освітній ступінь бакалавра, проходять виробничу практику з 05.02.2024 р. загальною тривалістю три тижні в ІТ фірмах за профілем майбутньої професії.
Практика спрямована на закріплення та поглиблення знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу навчальних дисциплін, формування практичних умінь зі спеціальності.
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-27-44-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-27-51-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-27-56-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-28-01-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-28-06-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-28-11-682x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-28-22-767x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-28-27-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-28-17-1024x730.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-02-20_14-27-32-1024x458.jpg)