Ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ оголосив подяку за активну участь у весняному загальноуніверситетському ярмарку на підтримку ЗСУ:
Дарії Кривій, студентці групи КН-23-1, Олександрі Полинцевій, студентці групи КН-23-1, Вероніці Кадинській, студентці групи КН-23-2, Сергію Петровському, доценту кафедри комп’ютерних наук та старшому викладачу кафедри комп’ютерних наук Тетяні Скрипник.
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-04-17_09-15-10-730x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-04-17_09-15-34-725x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-04-17_09-15-38-726x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-04-17_09-15-45-722x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-04-17_09-15-49-729x1024.jpg)