У спорткомплексі 🌐ХНУ здійснюється виготовлення маскувальних сіток.
Поки наші захисники зі зброєю в руках боронять та захищають нашу Україну, у тих, хто в тилу є свої «бойові завдання». Одне із них – це плетіння маскувальних сіток. Ця робота є необхідною під час війни. Маскувальні сітки життєво важливі для наших військових на фронті.
Студенти та викладачі кафедри комп’ютерних наук долучаються до такої необхідної роботи, адже плетіння сітки не така вже й складна справа, а виділити на це годину-дві у своєму графіку цілком можливо. Вплітаючи тканину в сітки, ми наближаємо нашу Перемогу.
Маскувальна сітка для наших захисників – як оберіг від українців, що в тилу прагнуть допомогти армії та зробити свій внесок у нашу Перемогу.
Наближаємо нашу Перемогу разом!
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-17_10-25-27-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-17_10-25-45-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-17_10-25-50-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-17_10-25-57-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-17_10-26-02-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-17_10-26-08-768x1024.jpg)