Гостинність ТОВ «ДЖІ ЕМ ХОСТ»

ТОВ «ДЖІ ЕМ ХОСТ» входить до Хмельницького ІТ кластеру, сьогодні гостинно відчинили свої двері для студентів та викладачів кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету

! Андрій ГАРМАТЮК, СЕО ТОВ «ДЖІ ЕМ ХОСТ», член Правління ГО «ІТ-кластер міста Хмельницького»  (стаж у ІТ з 2005 р.) провів круту екскурсію офісом та розказав про історію компанію, про послуги, які надаються компанією та про технічний майданчик дата-центру.

Побували всередині майданчика з серверами, де розповіли про те, як влаштована інфраструктура дата-центру: живлення, охолодження, зв’язок та за рахунок чого досягається безперебійність роботи серверів. Також були обговорені сучасні тенденції бережливого ставлення до навколишнього середовища та екології, використання сонячних панелей для генерування електрики для своїх потреб (70%).

Також Андрій розповів про волонтерські ініціативи, про підтримку ЗСУ під час триваючої війни.

У студентів на протязі зустрічі постійно виникали запитання, на які Андрій відповідав та згадував цікаві факти з розвитку компанії. Згадав про кар’єрний зріст).

Дякуємо , що відкрили для нас свої двері!

Дякуємо за чудову можливість поринути у реальний світ ІТ!