Нагородження викладачів кафедри Тетяни СКРИПНИК та Олександра ПАСІЧНИКА

Ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ нагородив старшого викладача кафедри комп’ютерних наук Тетяну СКРИПНИК та доцента Олександра ПАСІЧНИКА за високопрофесійну підготовку команд студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки для участі у хакатонах.

Команди студентів представляли Хмельницький національний університет, факультет інформаційних технологій та кафедру комп’ютерних наук у хакатоні «Інновації для перемоги», організованому ІТ-кластером м. Хмельницького та «Ефективне прогнозування для зростання бізнесу України», організованому компанією AuditSoft. Такі заходи сприяють активному залученню студентської молоді до вирішення поточних та перспективних завдань підвищення обороноздатності України та, також, націлені на розвиток українського бізнесу,   відбудову та розвиток економіки Української Держави.

Слава Україні!