Викладачі кафедр комп’ютерних наук та інформаційних технологій і технології машинобудування ХНУ провели зустріч з вчителями інформатики Хмельницької області, слухачами курсів підвищення кваліфікації при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках педагогічної практики.
Педагогічна практика учителів інформатики відбулася за підтримки Петровського Сергія Степановича та Косіюка Миколи Миколайовича у Хмельницькому національному університеті. Учителі побували в лабораторії університету, яка обладнана 3D принтером. Світлини з педагогічної практики.
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2022/05/2-84-35.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2022/05/2-84-37.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2022/05/2-84-40.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2022/05/2-84-45.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/2022/05/2-84-50.jpg)