Перемога студента групи КН-20-2 Кирила Мукомели у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформатика і кібернетика»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 року № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році», Вінницький національний технічний університет (м. Вінниця) визначено базовим закладом вищої освіти із проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Інформатика і кібернетика».
Студент групи КН-20-2 Кирило Мукомела подав роботу на тему «Інформаційна технологія серверних менеджерів в управлінні ігровими серверами» й здобув перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформатика і кібернетика». Науковий керівник – викладач кафедри комп’ютерних наук Олена Собко.
За здобуття 1 місця у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студент Кирило Мукомела й керівник Олена Собко одержали дипломи і подяки від керівництва університету.