День науки у Хмельницькому національному університеті

19 травня 2023 року у Хмельницькому національному університеті у Навчальному музейно-виставковому центрі «Історія та сучасність техніки» та онлайн на платформі ZOOM відбулася конференція професорсько-викладацького складу «Підведення підсумків за 2022 рік та визначення пріоритетних напрямків розвитку наукової діяльності університету».

З вітальними словами розпочав конференцію ректор ХНУ Сергій МАТЮХ, наголосивши, що наукова діяльність є одним із пріоритетних напрямків діяльності та показників якісної роботи кожного закладу вищої освіти та подякував усім за розвиток вітчизняної науки.

Із доповіддю про підсумки рейтингового оцінювання результатів наукової діяльності професорсько-викладацького складу ХНУ у 2022 році виступив проректор з наукової роботи Олег СИНЮК.

В загальному рейтингу Хмельницького національного університету за підсумками НДР у 2022 році кафедра комп’ютерних наук зайняла 5 місце.

В рейтингу випускних кафедр інженерно-технічного напрямку – 4 місце.

За вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти Хмельницького національного університету у 2022 році та з нагоди відзначення професійного свята –Дня науки, нагороджені грамотами д.т.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук Олександр БАРМАК (4 місце в рейтингу НПП ХНУ) та д.т.н., доцент кафедри Едуард МАНЗЮК (13 місце в рейтингу НПП ХНУ).

Дмитро БОРОВИК, студент групи КНм-22-1 нагороджений грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток наукової діяльності молодих вчених Хмельницького національного університету у 2022 році та з нагоди Дня науки.

Дякуємо Збройним Силам України за те, що ми маємо можливість працювати, навчати і навчатися.