Державні гранти для здобувачів вищої освіти

Що таке державні гранти?
Це фінансова допомога для вступників, які за результатами НМТ вступили в заклад вищої освіти на контракт. Такі вступники мають можливість отримати державний грант, який покриватиме частину вартості навчання впродовж всієї освітньої програми.

Хто зі вступників може отримати грант?
1. Вступає на бакалаврат (або магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) після школи або коледжу.
2. Вступає на денну або дуальну форму навчання на контракт.
3. Має результати НМТ з будь-яких двох предметів з оцінками не менш ніж 150.

Розмір допомоги від держави на оплату освіти розраховуватимуть індивідуально – все залежатиме від результату НМТ та з урахуванням коефіцієнта спеціальності.

Для спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» коефіцієнт 1.3

Алгоритм подання заявок
1. Після зарахування до навчального закладу треба подати заяву про бажання отримати грант через кабінет у ЄДЕБО між 5 вересня і 31 жовтня 2024 року.
2. Абітурієнт отримає повідомлення про призначення державного гранту з річною сумою. Її виплачуватимуть двома платежами протягом навчального року.
3. Подати спеціальну заявку в Дії.
4. Кошти надійдуть на спеціальний рахунок.