Дмитро БОРОВИК нагороджений грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток наукової діяльності молодих вчених Хмельницького національного університету у 2022 році

20 травня в Україні відзначають День науки, який є важливим святом для усіх, хто працює в галузі науки та технологій.

Особливу причетність до цього свята мають студенти кафедри комп’ютерних наук  факультету інформаційних технологій  Хмельницького національного університету, які займаються розробкою та впровадженням нових технологій, програмних продуктів, що відповідають вимогам сучасного ринку, приймають участь та є переможцями у конкурсах та хакатонах. Студентська  науково-дослідна робота на кафедрі має важливе значення в освітньому процесі.

З нагоди Дня науки, ми хочемо привітати магістранта групи КНм-22-1 Дмитра БОРОВИКА з нагородженням грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток наукової діяльності молодих вчених Хмельницького національного університету у 2022 році .

Бажаємо наснаги, великих перспектив і відкриттів, нових горизонтів на науковій ниві  задля добробуту українського народу, процвітання та розвитку України!