ЕРАМ Teachers Internship Online Program 2023 | EPAM University Program

Всеукраїнська комплексна програма стажування для викладачів вишів та шкіл.

Teachers Internship започаткована ще в 2017 і відтоді допомагає викладачам збагатити теоретичні знання практичним проєктним досвідом і побачити роботу IT-компанії «зсередини». Це дає можливіть краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам максимально прикладні та актуальні знання і навички для успішної кар’єри в майбутньому.

Учасники прокачають Hard skills та набудуть актуальні на сьогоднішній день навички роботи над навчальними проєктами у розподілених командах.

Освітня програма абсолютно безкоштовна і проходитиме онлайн, тому ми відкриваємо віртуальні двері до найбільшої ІТ компанії України вчителям та викладачам всіх вузів та шкіл країни.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:
  • Тривалість навчання: 3 тижні
  • Прийом заявок: до 31.01.2023, 9:00 AM
  • Початок навчання: 01.02.2023
  • Формат: онлайн, щоденні заняття з середньою тривалістю 1,5-3 години
  • Кількість місць: обмежена
  • Відбір учасників грунтуватиметься на цілях і мотивації, які потрібно зазначити у реєстраційнії формі
Після закінчення стажування учасники отримають актуальні теоретичні знання + практичний проєктний досвід, а також побачать роботу IT-компанії «зсередини». Учасники, які успішно пройдуть все стажування, отримають сертифікат від ЕРАМ та Асоціації “IT Ukraine”
*Зверніть увагу, що дати реєстрації можуть змінитися, відповідно може бути продовжено відбірковий період.

ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО