25 та 26 березня 2023 року ІТ-Кластер м. Хмельницький провів Хакатон “Інновації для Перемоги”.
Протягом 2-х днів студенти оффлайн працювали над основними задачами:
• Покращення точності та ефективності функцій дронів;
• Оптимізація роботи та забезпечення більш точного та надійного керування дронами;
• Детекція ворожих дронів та засобів ворожої РЕР.
26 березня 2023 року команди успішно презентували свої напрацювання.
Ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ нагородив грамотами учасників хакатону “Інновації для Перемоги” за продемонстровані високі професійні здібності.
Команда «KNWave» – переможець хакатону “Інновації для Перемоги”: Палій Богдан КНм-22, Скульський Ілля КНм-22, Добржанський Володимир КНм-22, Мельник Микола КН-21, Мустаєв Тімур КН-21.
Команда «GAMMA» – призер Міністерства цифрової трансформації України:Муляр Едуард КНм-22, Горєлов Сергій КНм-22, Боровик Дмитро КНм-22, Казіонов Максим КН-19, Машталяр Матвій КН-19.