Кафедра КН ХНУ разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради провела міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України (відділення «Комп’ютерні науки»).

Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради провела міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України (відділення «Комп’ютерні науки»).

Молоді науковці прийняли участь у наступних секціях:

ПІБ учняСекція
Закордонець ВолодимирКомп’ютерні системи та мережі
Борко КаринаКомп’ютерні системи та мережі
Руденька МаріяІнформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
Поліщук ВалеріяМультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Захист проводився за допомогою Google Meet – сервісу відео-телефонного зв’язку, розробленого компанією Google.

Учні показали високий рівень знань та за результатами захисту отримали можливість продовжити участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт на рівні області.