Кафедра КН провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ»

Кафедра комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ».

6 листопада 2020 року дійшов завершення обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Нагадаємо, що конкурс проходив у два етапи. Перший (заочний) етап: відбувався з 05 по 18 жовтня 2020 року. До участі в конкурсі долучилося 52 учасника. Згідно з Порядком проведення обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій до другого (очного) етапу пройшли відбір 21 здобувачі освіти.

Другий, очний етап, проводився дистанційно на онлайн-платформі ZOOM. З вітальним словом до учасників звернувся Олександр Бармак, завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор.

Сергій Петровський – доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету, голова журі, повідомив учасникам умови участі в очному етапі конкурсу.

До складу журі увійшли: Руслан Багрій, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету та Вілен Колісецький, вчитель інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського”.

19 учасників, які мали змогу під ‘єднатися до онлайн-платформи, впродовж двох годин виконували завдання у трьох номінаціях: офіс, програмування та веб-дизайн.

15 кращих здобули перемогу в обласному відкритому конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій.