Кафедра комп‘ютерних наук провела разом з Хмельницьким обласним центром наукової творчості учнівської молоді обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій «ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ІНФОРМАТИКІВ!».

06 листопада 2022 року дійшов завершення обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Нагадаємо, даний конкурс проходив у два етапи: перший (заочний): з 05 по 18 жовтня 2022 року.
До участі в конкурсі долучилося 102 учасника. Згідно з Порядком проведення обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій до очного етапу пройшов відбір 29 здобувачів освіти.
Другий, очний етап, проводився дистанційно на онлайн-платформі ZOOM. З вітальним словом до учасників звернувся Сергій Петровський – доцент кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету, голова журі, повідомив учасникам умови участі в очному етапі конкурсу.
Також до складу журі увійшли: Руслан Багрій, кандидат технічних наук кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету та Вілен Колісецький, вчитель інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського”.
ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ, БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!
Посилання на сайт партнерів.