Карєра випускника кафедри БОГНЕНА Дмитра за кордоном

БОГНЕН Дмитро, Senior Software Developer в компанії GuestTek, Канада.

В Україні, я раніше закінчив магістратуру нашого університету за спеціальністю «Облік і аудит». Після цього працював в компанії Аудитсофт (Хмельницький) та Укрлендфармінг (Київ). Навіть важко сказати як моя посада тоді називалася, зараз, напевне, це Бізнес-Аналітик 1С.

В 2014 році, я поїхав на річне стажування до США. По завершенні стажування, переїхав до Канади. В 2018 році вступив на річну програму «Об’єктно-Орієнтоване Програмування» в місцевому Технологічному Інституті Південної Альберти (https://www.sait.ca/…/object-oriented-software-development).

З 2019 року і по сьогодні працюю в компанії GuestTek. З 2019 по 2023 роки навчався в Хмельницькому національному університеті на кафедрі комп’ютерних наук, спеціальність 122- Комп’ютерні науки.

Період мого навчання на кафедрі КН виявився одним з найбільш продуктивних та пізнавальних етапів мого життя. Навчальний процес був ретельно побудований, дозволяючи зануритись у світ сучасних технологій та інформації. Викладачі кафедри – це справжні професіонали своєї справи: завдяки глибокому розумінню предмета та великому багажу досвіду, вони зуміли акцентувати увагу на ключових моментах, які допомагають подальшій кар’єрі. Це було не лише ефективне навчання, а й постійна пізнавальна діяльність, яка завжди залишалася цікавою та мотивуючою.