Кліменко Валерія Ігорівна

Асистент кафедри комп’ютерних наук

Індексування у наукометричних базах:

Електронна пошта

Освітня та професійна кваліфікація:
2016 – одержала кваліфікацію «Бакалавр з комп’ютерних наук», диплом з відзнакою за спеціальністю «Комп’ютерні науки».
2018 – одержала кваліфікацію «науковий співробітник (програмування) – викладач вищого навчального закладу», диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Інформаційні технології проектування».
2018 – 2019 – розробник, керівник та ментор освітнього проєкту з розробки програмного забезпечення для перегляду та редагування 3D геометрії за допомогою Geometry Query Language.
2014 – 2020 – робота на посаді Software Development Engineer (AMC Bridge Inc.)
2020 – керівник команди та головний розробник на комерційному проекті з розробки програмного забезпечення для аналізу масивів даних з виробництва листкового металу для прогнозування якості виробів.

Викладання дисциплін:
– Основи програмної інженерії та тестування програмного забезпечення
– Моделі та методи інтелектуального аналізу текстової інформації та машинного навчання
– Проектування розподілених баз даних та знань

Наукові та професійні інтереси:
Automatic Graphical Software Testing, Visual Programming, Database Design, CAD/CAM systems, 3D modeling, Natural Language Processing.

Досвід прикладного використання технологій:
.Net 6, WPF, Wix toolset 3.10, JavaScript, C++, Object ARX SDK, Autodesk Viewer, MS SQL, PostgreSQL, Mongo DB, NUnit Framework, Rest API.

Досвід прикладного використання CAD/CAM systems:
Autodesk AutoCAD 2016 – 2020, Autodesk Revit 2018 – 2020, Autodesk Dynamo, Autodesk Civil 2018 – 2020, Autodesk NavisWorks 2018 – 2020, Rhinoceros 4-5, Grasshopper fo Rhino, Solidworks 2018-2019

Виконані прикладні комерційні проєкти:
● Розробка та інтеграція .NET додатків до CAD систем (AutoCAD, Rhino, Dynamo, Revit, Navisworks) для міжсистемного трансферу геометрії, створення уніфікованого формату передачі для різних видів геометрії, розробка сервісів для підтримки зв’язку між додатками.
● Розробка фреймоврку для створення автоматичних графічних тестів та застосування їх у системах Grasshopper та Dynamo.
● Розробка додатку для SolidWorks для аналізу, підготовки та відправки збірок на онлайн сервіс для подальшого онлайн перегляду.
● Розробка сервісу для будівельної фірми яка надає можливість перегляду кадастрових планів у 2D та 3D з функціями розміщення будинків та прибудинкових споруд та їх попередньої 3D візуалізації.
● Розробка інтегрованої клієнт-серверної системи для металургійної компанії з аналізу інженерних показників металу для прогнозування якості матеріалу та продукції.

Інша діяльність:
– Goethe-Zertificate B1 (German).
– Goethe-Zertificate B2 (German).
– Понад 10 публікацій у періодичних фахових наукових виданнях України та публікацій апробаційного характеру.