МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ СТАРШОГО ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК РАДЮКА ПАВЛА

Старший викладач кафедри комп’ютерних наук Радюк Павло Михайлович взяв участь у міжнародному науково-педагогічному стажуванні для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації під назвою «Teaching and research in a contemporary university: challenges, solutions, and perspectives».

Міжнародне стажування організовано на базі Білостоцького державного університету (м. Білосток, Польща) та проведено 06 березня – 14 квітня 2023 р. в дистанційному форматі через онлайн-платформу Zoom.

Мета стажування полягала у поглибленні знань та розвиток компетенцій науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Участь у стажуванні дала змогу отримати важливу інформацію про рівень та стан справ у вищій освіті в Україні та Польщі, а також про методики застосування нових та інноваційних методів навчання у закладах вищої освіти країн ЄС. Багато уваги приділялося розгляду практичних питань та викликів, що стають перед викладачем, зокрема в умовах вищих закладів освіти технічного спрямування. Розглядалися також типові проблеми роботи з іноземними студентами та інтернаціоналізації вищої освіти загалом.

На кінець проходження стажування старшим викладачем Радюком П.М. успішно виконано та презентовано індивідуальний проєкт на тему «Зміни в сучасному університеті: сучасні виклики та тенденції розвитку» для засвоєння знань, навичок та компетенцій підвищення кваліфікації (стажування). Старший викладач кафедри комп’ютерних наук Радюк Павло Михайлович успішно пройшов міжнародне науково-педагогічне стажування для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації («Teaching and research in a contemporary university: challenges, solutions, and perspectives») на базі Білостоцького державного університету (University of Białystok, Białystok, Poland), що відбулось 06 березня – 14 квітня 2023 р. та отримав сертифікат (Certificate, No. 17, April 14th, 2023, Faculty of Education).