Нагородження Ректором ХНУ студентки спеціальності «Комп’ютерні науки» Ангеліни Богданової за призове місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023», що проходив з 1 лютого по 23 березня 2023 року під егідою Black Sea Universities Network

Сьогодні ректор ХНУ оголосив подяку студентці групи КН-20-1 Ангеліні Богдановій за здобуття переможного другого місця на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023», а також керівникам наукової роботи –доценту кафедри комп’ютерних наук Олександру Мазурцю та асистентці кафедри комп’ютерних наук Олені Собко.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023» проходив з 1 лютого по 23 березня 2023 року під егідою Black Sea Universities Network . Це об’єднання 110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону та ISEKI-Food Association у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal. На перший етап конкурсу було подано 378 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Німеччина, Оман, Алжир, Литва, Індія, Сербія, Хорватія, Пакистан, Польща, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова. Студентка спеціальності «Комп’ютерні науки» Ангеліна Богданова подала роботу на тему «Gesture Recognition Using a Neural Network in Real Time» в секції «Information Technologies, Automation and Robotics». Робота пройшла у фінальний етап конкурсу, де на якому й обійняла призове друге місце.