Нагородження викладачів кафедри КН Грамотами Ректора ХНУ за особливі заслуги в науковій роботі з студентами

3 червня 2024 року відбулося нагородження Грамотами Ректора Хмельницького національного університету Сергія Матюха науково-педагогічних працівників, відповідно до Наказу № 69-КП від 15.05.2024, за особливі заслуги в науковій роботі з здобувачами, високий професіоналізм, успішну підготовку студентів до участі в Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та стимулювання інтересу до пошукової роботи серед молоді. Серед нагороджених Грамотами – викладачі Кафедри комп’ютерних наук ХНУ – Олександр Мазурець та Марина Молчанова.

МАЗУРЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ, доцент кафедри комп`ютерних наук, був нагороджений Грамотою за вагомий внесок в стимулювання інтересу до науки та технологій серед молоді, сприяння вирішенню проблем і практичних завдань у галузі інформаційних технологій, а також за керівництво науковими роботами студентів, які неодноразово ставали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

МОЛЧАНОВА МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА, асистент Кафедри комп’ютерних наук, була нагороджена Грамотою за плідну наукову працю, стимулювання молоді до дослідницької роботи, за підготовку студентів-переможців Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів наукових робіт з інформаційних технологій.