Новини та івенти

Раді анонсувати старт щорічного набору на Pre-Junior Online Program — унікальний проєкт від EPAM University, який знайомить школярів зі світом сучасних технологій!

📍 Викладачі та студенти ОП «Комп’ютерні науки» 15 лютого відвідали перший у 2023 році online-вебінар Kharkiv IT Cluster на платформі ZOOM з теми: «Data Science та типові помилки інженерів у галузі».

З приємністю повідомляємо, що Програма імені Фулбрайта в Україні / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024–2025 академічний рік.