Новини та івенти

23 січня стартує безкоштовний двомісячний креш-курс .Net для студентів від компанії SoftServe🤩

Новий рік – нові цікаві та практичні знання. І перший вебінар в рамках ITeacher’s Meet-ups присвячений якості освітнітх програм. 26.01.23р.  о 17.00 зустрінемось на онлайн-зустрічі «Роль внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗВО в побудові сучасних ОП в IT-галузі».

з 28 січня по 5 лютого 2023 року в Україні увосьме пройде найбільший Міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam.